تبلیغات
مرکز خدمات بیمه ای دفاتر پیشخوان دولت (استان خوزستان) - بیمه آتش‌سوزی

با بیمه ی سامان آرامش را تجربه كنید
تاریخ:شنبه 27 فروردین 1390-08:31 ق.ظ

بیمه آتش‌سوزی

بیمه آتش‌سوزی 
 
 

 

بیمه آتش‌سوزی خدمتی بیمه‌ای است كه جبران خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه را برعهده می‌گیرد. این خدمت بیمه‌ای از قرنها پیش در دنیا شناخته شده است.

بیمه سامان با صدور انواع بیمه‌نامه آتش‌سوزی، تعهد می كند در صورتی كه بر اثر وقوع آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه، خسارتی به اموال بیمه شده وارد شود، آن را جبران نماید.

بیمه سامان با محاسبه اندكی حق بیمه اضافی، علاوه برخطرات اصلی بیمه آتش‌سوزی، خطرات تبعی زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب دریاها و رودخانه‌ها، طوفان، گردباد، تندباد، رانش زمین، خسارت‌های ناشی از تركیدگی لوله‌های آب، ضایعات ناشی از بارش برف و باران،سقوط هواپیما، هلی‌كوپتر و یا قطعات آن، سرقت با شكست حرز، هزینه پاكسازی و برداشت ضایعات ناشی از تحقق خطرات بیمه‌شده و شكست شیشه را پوشش بیمه‌ای می‌دهد و آن خسارت‌ها را نیز جبران می‌كند.

مدیریت بیمه اموال در شركت بیمه سامان آمادگی دارد تا با صدور بیمه‌نامه آتش‌سوزی اموال منقول و غیرمنقول، اعم از ساختمان مسكونی، اداری، تجاری، فرهنگی، درمانی، انبارهای عمومی و اختصاصی، كارگاه‌ها، مراكز صنعتی و غیرصنعتی و محتویات آنها را در مقابل خطرات اصلی (آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه) و خطرات ( زلزله، سیل و ...) تحت پوشش بیمه‌ای قرار دهد.