تبلیغات
مرکز خدمات بیمه ای دفاتر پیشخوان دولت (استان خوزستان) - بیمه تحصیلات فرزندان

با بیمه ی سامان آرامش را تجربه كنید
تاریخ:شنبه 27 فروردین 1390-08:25 ق.ظ

بیمه تحصیلات فرزندان

بیمه تحصیلات فرزندان 
 
 

با تولد هر كودك، پدر و مادر، آینده‌ای درخشان را برایش تصویر می‌كنند. واقعی كردن این تصویر نیاز به برنامه‌ریزی دارد. تحصیلات فرزندان یكی از مهمترین بخش‌های این برنامه‌ریزی است. 
بیمه تحصیلات فرزندان برای اولین‌بار در ایران، با تلاش كارشناسان مجرب شركت بیمه سامان، با توجه به شرایط اقتصادی كشورمان ارائه شده است. خانواده‌های ایرانی با تولد هر یك از فرزندانشان می‌توانند برنامه‌ریزی آینده را شروع نمایند. 

»» تضمین پرداخت مستمری سالیانه در دوران تحصیلات 
با پرداخت حق بیمه، تا سن 17 سالگی، فرزند شما در دوران 18 تا 22 یا 24 سالگی مستمری سالیانه دریافت خواهد كرد. 

»» تضمین پرداخت مستمری سالیانه با توجه به نرخ تورم 
شما می‌توانید برنامه‌ریزی فرزندانتان را با توجه به نرخ تورم نیز انجام دهید. در این حالت مستمری سالیانه در دوران تحصیلات فرزندانتان با توجه به نرخ تورم سالیانه اعلام شده از سوی بانك مرگزی افزایش می‌یابد. 

»» پوشش تضمین مبلغ مستمری در صورت فوت یا ازكارافتادگی كامل والدین 
با استفاده از این پوشش، چنانچه ازكارافتادگی كامل و یا فوت نابهنگام والدین پیش آید، برنامه‌ریزی بیمه‌ای فرزند شما ادامه می‌یابد و مبلغ تعیین‌شده مستمری دوران تحصیل را بدون هیچگونه تغییری، دریافت می‌نمایند. 

»» پوشش اضافی بیمه عمر والدین 
بیمه‌گذار می‌تواند در صورت تمایل بیمه‌نامه عمر با سرمایه‌ای معادل 25 برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه با پرداخت هزینه‌های جداگانه برای خود نیز دریافت نماید. 

»» پوشش اضافی بیمه فوت والدین در اثر حادثه 
پوشش اضافی فوت ناشی از حادثه به میزان 25، 50 یا 75 برابر آخرین حق بیمه سالیانه، با درخواست والدین و هزینه‌های جداگانه قابل ارئه می‌باشد. 

»» پوشش اضافی ازكارافتادگی كامل والدین در اثر حادثه 
پوشش اضافی ازكارافتادگی كامل ناشی از حادثه به میزان 12.5 برابر آخرین حق بیمه سالیانه، با درخواست والدین و هزینه‌های جداگانه قابل ارائه می‌باشد.